Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 : Prim Everdeen fragmanı

Katniss ve Prim'e adanan özel fragmanı izleyin!
Ecrit par

Açık Oyunları serisinin son macerasına hazır olun! Alaycı Kuş Bölüm 2'den son fragman Katniss Everdeen'in kardeşi Prim ile ilgili.

Son film için iki ay kadar bir süre kaldı! meltyhaber.com Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 filmi ile ilgili son fragmanları sizinle paylaşmaya devam ediyor! Filmin ''For Prim'' yani ''Prim için'' isimli son fragmanı oldukça duygusal. Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2'den yayınlanan üçüncü fragmanda Katniss'i savaşa hazırlanırken görmüştük. Peki şimdi neden Prim ile ilgili bir fragman geldi? Bildiğiniz gibi Açlık Oyunları'na seçilen isim ilk olarak Primrose Everdeen idi. Küçük Prim'in bu ölümcül oyunlara katılmaması için kendini feda eden Katniss Everdeen büyük bir efsaneyi başlattı. Olayların başlama sebebi olan hareket Katniss'in ne kadar cesur olduğunu göstermişti. Açıklamalarımızdan önce Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2- For Prim fragmanını izleyin!

Jennifer Lawrence'ın başrolde oynadığı Açlık Oyunları serisinde Primrose rolünde 15 yaşındaki oyuncu Willow Shields'i görüyoruz. Adrenalin dolu film serisinin son bölümü vizyona girmeden yayınlanan bu duygusal fragman Hunger Games hayranlarını oldukça etkiledi. ''Prim'e kazanmaya çalışacağımı söyledim...Onun için kazanmaya çalışacağımı '' diyen Katniss, kardeşine ne kadar bağlı olduğunu bize bir kez daha hatırlatıyor. Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2'den yayınlanan ilk fragmanda (Video), yeni filmi soluksuz izleyeceğimizin habercisi olmuştu. Katniss'in adaletsizliğe karşı başlattığı bu savaşta biricik kardeşi Primrose'un göstereceği olgunluğu görmek için sabırsızlanıyoruz! Primrose Everdeen'e adanan fragman için ne düşünüyorsunuz? Alaycı Kuş Bölüm 2 ile ilgili duygularınızı paylaşın!

Medya: katniss everdeen, açlık oyunları alaycı kuş bölüm 2 fragmanları, primrose everdeen, fragman, Lionsgate