Adele : Yeni albüm ''25'' rekor kırıyor !

Adele'in son albümü ''25'' ilk haftasından satış rekorları kırdı
Ecrit par

İngiliz şarkıcı Adele'in son albümü 25 satış rekorları kırdı! 2011'den bu yana ilk kez stüdyo albümü çıkaran Adele, bu senenin en çok dinlenen şarkıcılarından olmayı başardı.

Üçüncü stüdyo albümü ''25'' ile müzik dünyasına inanılmaz bir dönüş yapan İngiliz şarkıcı Adele haftanın en çok konuşulan isimlerinden oldu! meltyhaber.com aylar önce Adele'in yeni albümü için rekor bir teklif aldığından bahsetmişti. Güçlü sesi ve akıllara kazınan yorumuyla gönülleri fetheden Adele 20 Kasım 2015'te ''25'' isimli yeni albümünü piyasaya sürerek dinleyicilerin beğenisine sundu. 2011'de çıkardığı ikinci stüdyo albümü ''21'' ile pop müziği divasına dönüşen Adele, anne olması sebebiyle müziğe birkaç yıl ara vermişti. ''Hello'' isimli single'ı ile muhteşem bir dönüş yapan Adele gerek single satışlarıyla, gerekse albüm satışlarıyla birçok rekora imza attı.

Albümün ''25'' ismini taşıması, şarkılarının Adele'in 25 yaşındaki hayatını ve ruh halini yansıtmasından kaynaklanıyor. Melankolik ve nostaljik tonlardaki ''Hello'' isimli çıkış parçası Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık dahil 28 ülkenin pop listelerinde zirveye çıkmayı başardı. Single çıktığı ilk haftada bir milyondan fazla indirilerek bir rekora daha imza attı. XL isimli prodüksiyon şirketinden çıkarılan albüm birçok eleştirmen tarafından tam not aldı. 11 parçadan oluşan albüm ''I Miss You'', ''Water Under the Bridge'', ''Send My Love (To Your New Lover)'' gibi başarılı şarkıları içeriyor. Adele'in ''25'' isimli albümünün çıkış parçası ''Hello'' hakkında ne düşünüyorsunuz?

Medya: XL Recordings