Adele : Yeni albüm için rekor teklif !

Adele' in Grammy Ödülleri sırasında çekilmil bir fotoğrafı Kaynak : Dan MacMedan/WireImage
Ecrit par

İngiliz şarkıcı Adele’in son albümünün 2014’te çıkmayacağı haberinden sonra şarkıcının 8 yıldır çalıştığı XL Recordings şirketiyle yolları ayıracağı söyleniyor. Adele yeni albümü için Sony ile 80 milyon poundluk anlaşma mı imzaladı ?

‘’ Set Fire to the Rain ’', ‘’ Someone like You ’’gibi hitlere imza atan dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele ‘in yeni albümüyle ilgili haberleri meltyhaber.com sitesinden takip edin. Adele'in dünya çapında rekorlara imza atan 19 ve 20 isimli albümlerinden sonra yeni albümü için Sony ile 80 milyon sterlinlik anlaşma imzaladığı müzik dünyasını salladı. Eğer söylentiler doğru çıkarsa, anlaşmanın bir kısmı da Adele’in yeni albümü için dünya turuna çıkacak. Hatırlayacağınız gibi 26 yaşındaki sanatçı Adele çocuğunun doğumundan sonra müziğe ara verdiğini açıklamıştı 2012 yılında.

Aynı yıl dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden biri sayılan Grammy ödüllerinde 5 dalda ödüle görüldü Adele. Geç yaşında birçok başarıya imzaya atan sanatçı ilk 2006 yılında internet üzerindeki müzik platformu Myspace’te keşfedildi. Son albümü 21 Birleşik Krallık’ta bir yılda üç milyondan fazla satarak Guinness Dünya Rekoru kitabına girdi. 2013 yılında son James Bond filmi Skyfall için aynı isimde çıkarttığı şarkı Oscar ve Golden Globe ödüllerine layık görüldü. Sony’nin Adele ile anlaşmak için bu kadar para teklif etmesi Adele’in son albümü için hedeflerinin çok yüksek olduğunun bir göstergesi. Adele’in resmi internet sayfasındaki enternasyonal foruma üye olabilirsiniz. Sizce Adele ' Someone like You ' gibi bir hit daha yapar mı ?

Haber kaynağı: http://www.harpersbazaar.com/celebrity/news/adele-third-album-deal?src=spr_FBPAGE - Medya: Youtube Licence, Dan MacMedan / WireImage