Coldplay : A Head Full of Dreams yakında piyasada

Coldplay- Chris Martin
Ecrit par

Coldplay yedinci stüdyo albümleri A Head Full of Dreams'i çok yakında piyasaya çıkaracak. meltyhaber size daha fazlasını söylüyor!

İngiliz grup Coldplay merakla beklenen A Head Full of Dreams isimli yedinci stüdyo albümlerini önümüzdeki aylarda yayınlayacak. Brit Ödülüne aday olan Coldplay Ghost Stories isimli son albümleri dünyanın en çok satan müzik albümleri arasında girmiş ve 4 milyondan fazla satmıştı. The Sun isimli İngiliz gazetesinin haberinde ''Yeni albüm neredeyse bitti ve grup A Head Full of Dreams'i bir an önce çıkarmak için sabırsızlanıyor'' açıklaması yer aldı. Kaynağa göre Chris Martin, Jonny Buckland, Guy Berryman ve Will Champion'dan oluşan rock grubu 2014 yılında çıkardıkları albüm Ghost Stories'ten pek de memnun değil. Yeni albümün daha hareketli olması bekleniliyor.

Kaynak ayrıca ''Son albüm (Ghost Stories) oldukça kasvetliydi çünkü Chris Martin'in Gwyneth Paltrow'dan ayrılmasıyla ilgiliydi. Ama yeni albüm pop izleriyle daha hareketli ve umut dolu. Şimdiden 8 parçayı tamamladılar, hepsi bambaşka parçalar'' notunu düştü. Coldplay'in temsilcisi ise henüz A Head Full of Dreams albümünün kesin bir çıkış tarihinin olmadığını açıkladı. Ghost Stories albümünde Ink, Magic, True Love ve Sky Full of Stars isimli hit'ler yer almıştı. Grup, Ghost Stories isimli 6.albümlerinden sonra Unbroken filmi için Miracles isimli bir single yayınlamıştı. Coldplay Miracles ile listelerde ilk 10'a girmeyi başarmıştı. Coldplay'in yeni albümü ''A Head Full of Dreams'' için heyecanlı mısınız?

Haber kaynağı: The Sun - Medya: Getty Images