Game of Thrones 6.sezon : Setten fotoğraflar internete sızdı

Game of Thrones- Sansa Stark
Ecrit par

Kuzey İrlanda'da başlayan Game of Thrones 6.sezon setinden fotoğraflar sızdı. Görüntülerde Little Finger karakteri de var!

Sevdiğiniz diziden ilk fotoğraflar geldi! Kuzey İrlanda'nın Belfast şehrinde çekilen Game of Thrones 6.sezon tüm hızıyla devam ediyor. meltyhaber.com ekibi olarak bu yazının spoiler içerdiğini hatırlatırız! Belfast'ta görev yapan Dean McLaughlin isimli gazetecinin yayınladığı görüntülerde siyah elbiseli atlı aktörün Ailen Gillen (Petyr Baelish) olma ihtimali var. Mother's Mercy isimli Game of Thrones 5.sezon finalinde bıçaklanan Jon Snow'un yeni sezonda olup olmayacağı merak konusu. Game of Thrones 6.sezon oyuncusu Carice Van Houten'e göre Jon Snow ölmüş olamaz! İşte Kuzey İrlanda'nın Magilligan dağlarında çekildiği söylenen Game of Thrones setinden fotoğraflar! Ayrıca, dizinin hayranlarından biri Daenerys Targaryen'in sahnelerinin de burda çekildiğini iddia etti.

Game of Thrones dizisi yazar George R.R.Martin'in kitaplarından esinlenerek çekiliyor ancak dizi kitapla birebir gitmiyor. Game of Thrones 6.sezon gelişmelerine bir yenisi daha eklendi. Bran Stark'ın (Isaac Hempstead Wright) yeni sezonda olması bekleniliyor. Bran Stark karakteri en son 5.sezonda bir daha yürüyemeyeceği söylendiği ''Üç Gözlü Kuzguncuk'' yani Three Eyed Raven isimli bölümde görülmüştü. Game of Thrones 6.sezonun en büyük sürprizi ise Jon Snow'un anne babasının kim olduğunu öğreneceğimiz sahne. Jon Snow'un anne babasının Rhaegar Targaryen ve Lynna Stark olduğu ortaya çıkabilir. Bol bol geriye dönüş sahnesi içerek olan yeni sezon merakla bekleniliyor. Yeni bölümlerle ilgili daha fazla bilgi için Game of Thrones 6.sezon Jon Snow Belfast'ta görüldü yazısına göz atabilirsiniz. Game of Thrones 6.sezon gelişmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haber kaynağı: Twitter - Medya: HBO