Grinin Elli Tonu : Grey sonunda piyasada!

Vintage yayın evinden çıkan ''Grey'' 18 Haziran 2015'te yayınlandı
Ecrit par

Grinin Elli Tonu serisinin son kitabı ''Grey'' bugün piyasaya çıktı. EL James'in son kitabı Türkiye'de sonbaharda yayınlanacak.

EL James'in merakla beklenen yeni kitabı ''Grey'' romanının orijinal versiyonu bugün yayınlandı. 559 sayfalık bu kitap Grinin Elli Tonu serisinin son kitabı olma özelliğini taşıyor. meltyhaber.com size yeni kitapla ilgili daha fazlasını söyleyecek! .Grinin Elli Tonu hikayesini Christian Grey'in gözünden anlatan ''Grey'' romanının yayınlanmadan bir hafta önce çalındığı söylenmişti. Birçok okurun merakla beklediği kitap Türkiye'de Doğan Kitap tarafından yayınlanacak. Grey'in ilk sayfası ''9 Mayıs 2011'' tarihi ile başlıyor; yani Anastasia Steele'in Grey'in ofisine geldiği ilk gün. Christian Grey'in Anastasia ile tanıştığı gün gördüğü bir rüyanın anlatımıyla başlayan roman, ana karakterin çocukluk anılarına sık sık değiniyor.

grey kitabı türkiyede ne zaman yayınlanacak, grey çıktı mı, grinin elli tonu, christian grey
Grinin Elli Tonu serisinin son kitabı Grey (Vintage Books)

Kitapta okurun ilk gözüne çarpan sözler şöyle: ''Grinin Elli Tonu dünyasını Christian Grey'in gözünden bir kez daha görün. Christian'ın kendi kelimelerinden, düşüncelerinden, rüyalarından yola çıkarak E L James dünya çapında milyonlarca okuru büyüleyen bu aşk hikayesine yeni bir bakış açısı getiriyor''. Kitapta Christian Grey'in Anastasia ile yazışmaları büyük bir yer kaplıyor. Ayrıca, kitapta Christian'ın çocukluk anıları, rüyaları, travmaları, günlükleri yer alıyor. EL James bu kitabı meraklı okurlarına adadı. ''Yaptığınız her şey için teşekkürler, her geçen gün hayatımı daha iyi hale getiriyorsunuz'' notunu düşen Grinin Elli Tonu yazarı yeni kitabı ile yine çok satan listesinden düşmeyecek gibi! Grey romanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Medya: Vintage Books, meltyhaber.com