Ian Somerhalder : ''Damon ve Bonnie birbirlerine bağlı''

Ian Somerhalder, The Vampire Diaries isimli dizide Damon'ı canlandırıyor
Ecrit par

The Vampire Diaries dizisinin Damon'ı Ian Somerhalder yaptığı bir açıklamada karakterinin Bonnie'ye çok bağlı olduğunu söyledi. Peki bağ bu potansiyel bir aşk hikayesine dönüşebilir mi?

The Vampire Diaries 7.sezon'u iple çekerken dizinin yakışıklı Damon'ı yine açıklamalarda bulundu! meltyhaber.com olarak sizinle daha önce gerçekleştirdiğimiz Ian Somerhalder röportajını ve Damon karakteri ile ilgili ipuçlarını paylaşmıştık. Comic Con'da konuşan Somerhalder, yeni sezonda daha fazla nefes kesici sahne olduğunun altını çizdi. TV Overmind ile yaptığı röportajda Bonnie ve Damon'ın geleceği sorulduğunda Ian'ın verdiği cevap ilginçti. The Vampires Diaries hayranlarının bildiği gibi, Elena ve Bonnie'nin hayatları sonsuza kadar birbirine bağlı olduğu için biri hayattayken diğeri yaşamını aynı anda sürdüremedi. Sezon finalinde Elena'nın (Nina Dobrev) derin uykusuna dalmasıyla Damon'ın yeni sezonda ne yapacağı merak konusu. Bakın Ian Somerhalder Bonnie (Kat Graham) ve karakteri Damon ile ilgili neler söyledi. Ama önce diziden bir fragman!

Ian Somerhalder ''Bonnie, Damon'ın kız arkadaşının 70 yıl boyunca o kutuda rahat olmasının sebebi. Birbirlerine bakıyorlar, birbirlerine kırgınlar ama birbirlerini seviyorlar. Birbirlerine yapışmış gibi bağlılar''. The Vampire Diaries hayranları! Sizce bu Bonnie ve Damon'ın arkadaştan öte olacaklarını mı gösteriyor? Elena ve Bonnie arasındaki bağ bir şekilde Damon'ı Bonnie'ye mi çekecek? Bu soruyu henüz yanıtlayamasak da, yeni sezonda Mystic Falls'da Elena'sız bir yaşam sürdürecek olan Damon'ı darmadağın olarak bulacağımızı biliyoruz. Ian Somerhalder Damon'ın ''zil zurna sarhoş'' olacağının işaretini de verdi! Ünlü aktörle ilgili daha fazla yazı için Ian Somerhalder Nina Dobrev'in mutsuzluk sebebi mi? haberine göz atabilirsiniz! Sizce Bonnie ve Damon arasında neler geçecek? Ian Somerhalder'ın açıklamaları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Haber kaynağı: TV Overmind - Medya: The CW, Getty Images