Ian Somerhalder : The Vampire Diaries'e veda edebilir!

Ian Somerhalder The Vampire Diaries dizisine veda edebilir!
Ecrit par

The Vampire Diaries dizisinin Damon'ı Ian Somerhalder diziye veda mı edecek? Sezon çekimleri devam ederken ortaya çıkan söylenti TVD hayranlarını üzdü

Mystic Falls'da sular durulmuyor! Ian Somerhalder'ın diziye veda edebileceği söylentisi hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Altıncı sezon finaliyle ekranlara bir süreliğine veda eden The Vampire Diaries dizisinde Elena uzun bir uykuya dalmıştı. Ian Somerhalder röportajında Damon ve Elena ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Elena'nın bir gün uyanacağını söyleyen Ian, akıllarda birçok soru işareti bırakmıştı. Bir internet sitesinin haberine göre The Vampire Diaries dizisinin yapımcıları Nina Dobrev tarafından canlandırılan Elena karakterinin hayata geri dönmesini istiyor. Bilindiği kadarıyla dizi ve film tekliflerinden uzak olan Nina Dobrev'in bu teklifi kabul etmesi an meselesi! Ancak tek sorun Dobrev'in eski sevgilisi Ian Somerhalder ile beraber çalışmak istememesi olabilir!

Nisan ayında Ian Somerhalder Nikki Reed ile evlendi haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Ünlü oyuncu Nikki Reed ile ilişkisinden önce 3 yıl boyunca Nina Dobrev ile aşk yaşamıştı. Ian Somerhalder ile beraber oynadığı The Vampire Diaries dizisine ara veren Nina Dobrev'in diziye dönüp dönmemesi merak konusu. Ancak, eski sevgilisiyle aynı dizide yer almak istemeyen Ian Somerhalder The Vampire Diaries'e veda mı edecek? Henüz aktörün bu konuda yaptığı bir açıklama yok. Söylentilere göre iki eski sevgilinin yıldızları hala barışamadı! 2 Ekim'de ekranlara dönecek olan The Vampire Diaries için ise soluklar tutuldu! Sizce Ian Somerhalder diziden ayrılacak mı? Nina Dobrev'i yeni sezonda görmek ister miydiniz?

Haber kaynağı: Celebrity Dirty Laundry - Medya: The CW, Getty Images