One Direction : Justin Bieber tartışmasında yeni boyut

One Direction'ın beşinci stüdyo albümü 13 Kasım'da çıkacak
Ecrit par

Yeni albümünü çıkartmak için gün sayan Justin Bieber, One Direction'a karşı savaş ilan etti. Albüm çıkış tarihleri çakışan şarkıcıların çıkarttığı tartışmayı melty'den takip edin!

One Direction'ın beşinci albümü ile aynı gün çıkacak olan What Do You Mean? Belieber'ları Directioners ile karşı karşıya getirdi! 13 Kasım 2015 tarihinde ''What Do You Mean?'' isimli yeni stüdyo albümünü çıkaracak olan Justin Bieber, 1D'ye savaş ilan etti. Birkaç ay önce One Direction'ın yeni albümünden bir şarkı internete sızmıştı. Four isimli stüdyo albümlerinden sonra yeni albümlerini 13 Kasım'da çıkaracak olan One Direction Justin Bieber'ın eleştirilerine maruz kaldı. ''Made in the A.M'' isimli beşinci albümlerinden ilk parça olan Perfect'i yayınlayan Harry Styles, Niall Horann, Liam Payne ve Louis Tomlinson'dan oluşan grup zirveyi hedefliyor! Henüz dinlemeyenler için işte One Direction'dan Perfect single'ı!

One Direction'a karşı Justin Bieber ise SnapChat üzerinden bir video yayınladı. Videoda ''Justin Bieber ile aynı günde albüm çıkarttığında suratındaki ifade'' diyerek 1D'ye gönderme yapan Justin, Belieber'ları Directioner'lar ile karşı karşıya getirdi. Twitter üzerinde bitmek bilmeyen tartışmalara giren hayranlar desteklediği şarkıcının daha çok satacağını iddia etti. On The Road Again (OTRA) isimli dünya turnesiyle hayran kitlesini arttıran One Direction'ın yeni albümü merakla bekleniyor.One Direction OTRA turnesi video günlüğüne göz atmayı unutmayın! Sizce 13 Kasım'da One Direction'ın ''Made in the A.M'' albümü Justin Bieber'ın ''What Do You Mean?'' albümünü kadar satacak mı?

Haber kaynağı: E! Online - Medya: Getty Images