One Direction : Mart ayında dağılıyor mu?

One Direction dağılıyor mu?
Ecrit par

Sevilen grup One Direction Mart ayında dağılıyor mu? The Sun gazetesinin raporuna göre Liam Payne, Harry Styles ve Niall Horan'dan oluşan 1D, grup olarak çalışmalarına ara verecek!

Gençlerin favori grubu One Direction, The Sun Gazetesinin haberine göre Mart ayında yollarını ayıracak! meltyhaber.com 1D ile ilgili son gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor! Daha önce One Direction bir sene sonra dağılacak mı? başlığı altında grubun ara verme niyetinde olduğunu söylemiştik. Zayn Malik'in geçtiğimiz aylarda Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne ve Louis Tomlinson'dan oluşan grubu bırakması 1D hayranlarını büyük sarsıntıya uğratmıştı. Anlaşılan o ki, grubun diğer üyeleri de Zayn Malik gibi kariyerlerine solo olarak devam etme niyetinde. Bir kaynak ''Çocuklar beş yıldır beraber, bu bir boyband için inanılmaz bir süre!'' açıklamasını yaptı. Peki üyeler neden One Direction'a ara vermek istiyor?

One Direction dağılcak mı, bma 2015 one direction, zayn maliksiz 1d, yeni albüm one direction, directioners
One Direction önümüzdeki yıl grup olarak çalışmalarına ara verecek!

One Direction'ın dağılacak olması ile ilgili ise kaynak şu sözleri söyledi: ''Kendi projelerine vakit ayırmak için en az bir yıl arayı hak ettiler. Kesinlikle grup üyeleri arasında bir anlaşmazlık yok, bu kararın yüzde yüz arkasındalar. Bu tamamen dağılacakları anlamına gelmiyor, gelecekte tekrar bir araya gelme niyetindeler''. Beşinci stüdyo albümlerini önümüzdeki aylarda piyasaya çıkartacak olan One Direction bu albüm için turneye çıkmayacak. One Direction geçici olarak dağılmadan son konserlerini 31 Ekim 2015 tarihinde Sheffield şehrinde verecek. Grup ile ilgili daha çok haber için One Direction, Zayn Malik-Calvin Harris tartışması devam ediyor yazısına göz atabilirsiniz! One Direction'ın kariyerlerine ara verecek olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu doğru bir karar mı?

Haber kaynağı: The Sun - Medya: Getty Images