One Direction : Zayn Malik- Calvin Harris tartışması devam ediyor !

Louis Tomlinson Zayn Malik'e karşı som hamlesini de yaptı
Ecrit par

One Direction'ın eski üyesi Zayn Malik'in Calvin Harris ile yaptığı tartışma devam ediyor. En şaşırtan gelişme ise 1D üyesi Louis'in saf seçmesi oldu.

One Direction'da sular durulmuyor! 1D'nin eski göz bebeği Zayn Malik, Twitter üzerinden Calvin Harris ile tartışmaya girdi. meltyhaber.com size önceki günlerde Zayn Malik'in One Direction olmadan çıkaracağı ilk albümü için imzayı attığını söylemişti. Kariyerine solo olarak devam eden Zayn'in Taylor Swift'e karşı yaptığı paylaşımı Calvin Harris tarafından hoş karşılanmayınca olaylar büyüdü! Harris'e şaşırtan destek Louis'den geldi. Daha önce Zayn Malik- Naughty Boy'a karşı memnuniyetsizliğini dile getiren Louis, eski grup arkadaşının artık dostu olmadığını tüm dünyaya duyurmuştu. Tartışmada en şaşırtıcı olay ise Louis Tomlinson'ın Zayn'e karşı Harris'in yanında yer alması birçok kişiyi şoka uğrattı. Peki Calvin-Zayn tartışması nasıl başladı? meltyhaber size ayrıntıları veriyor!

Her şey Zayn Malik'in Taylor Swift ve Miley Cyrus'ın isminin geçtiği bir paylaşımı retweet etmesiyle başladı. Bu paylaşım Spotify'dan şarkılarını kaldırtan Taylor Swift'in parayı sevdiğini, Miley'in ise cömert olduğunu ima ediyor. Yazıda Taylor'ın ''İnsanlar şarkılarımı iTunes'tan satın alıp dinleyebilir. Hep yeni şeyler deniyorum. Bunu (Spotify'ı) denedim ve hoşuma gitmedi'' sözleri yer alırken Miley'in ise ''Kendi paramı kazandım. Eğer kimse albümümü satın almazsa da sorun yok. Bir evim ve sevdiğim köpeklerim var. Başka hiçbir şeye ihtiyacım yok'' sözleri yer alıyor. Zayn'ın bu paylaşımını gören Calvin ise kız arkadaşını savunmaya geçti. Edep sınırlarını aşan tartışmaya şaşırtan hamle yakında baba olacak One Direction üyesi Louis Tomlinson'tan geldi. Louis Tomlinson, Calvin Harris'in Zayn'e karşı yazdığı tweet'leri favorilerine ekleyerek birçok One Direction hayranını üzdü. Calvin-Zayn kavgasına Louis'in katılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haber kaynağı: Twitter Zayn Malik - Medya: Getty Images