Selena Gomez : Albümünün şarkı listesi ortaya çıktı

Selena Gomez'in yeni albümü Revival çok yakında
Ecrit par

Selena Gomez'in yeni stüdyo albümünün şarkı listesi internete sızdı. Ortaya çıkan şarkı isimleri ise oldukça heyecan verici

Selenators! Selena Gomez'in Revival isimli yeni stüdyo albümünün piyasaya çıkmasına günler kaldı. 9 Ekim'de yayınlanacak olan albümün şarkı listesi şimdiden ortaya çıktı. Şu sıralar Zac Efron ile film çekimlerinde olan Gomez yeni albümü çıkmasına ramak kala sinema kariyerini aksatmıyor! Albümün piyasaya çıkmasına bir ay kala Gomez'in yeni şarkılarının isimleri internete sızdı. Liste, Selena Gomez'in haberi olmadan yayınlandı! Selena Gomez'in bu albümünün Justin Bieber'dan intikam almak için yapıldığı söyleniyor. Taylor Swift de bu konuda Gomez'e tam destek verdi. İşte Taylor Swift-Selena Gomez dostluğundan bir kare! Revival albümünün şarkı listesi ise alttaki paragrafta!

Selena Gomez,taylor swift,selenator, yeni albüm revival şarkıları, selena taylor arkadaşlığı
Selena Gomez ve Taylor Swift MTV VMA 2015 Ödül Töreninde

Bu on dört parçalık yeni stüdyo albümünde Justin Bieber'a göndermeler olup olmadığı merak konusu. Justin Bieber bildiğiniz gibi MTV VMA 2015 performansı sırasında Selena Gomez'in önünde göz yaşlarına boğuldu. Listeye göre Selena Gomez Revival albümünde şarkılar şöyle sıralanıyor: 1. Revival, 2. Kill'em with kindness, 3. Hands to myself, 4. Same old love, 5.Sober, 6. Good for you, 7.Camouflage, 8. Me&the rhythm, 9.Survivors, 10.Body heat, 11.Rise, 12.Me and my girls, 13.Nobody, 14. Perfect. Ünlü şarkıcı ile ilgili daha çok haber için Selena Gomez Good For You video klibi ile ilgili detaylara göz atabilirsiniz! Selena Gomez'in Revival isimli stüdyo albümünden ne tarz parçalar bekliyorsunuz?

Haber kaynağı: fan 2 - Medya: Getty Images