Selena Gomez : Kemoterapi görüyor

Selena Gomez hayranlarını derin hüzne boğdu
Ecrit par

Genç şarkıcı Selena Gomez hayranlarıyla kötü bir haber paylaştı. Lupus teşhisi konulan Gomez, kemoterapi gördüğünü söyledi.

Selena Gomez uzun bir zamandan sonra gözlerden uzak olmasının nedenini açıkladı. Kemoterapi gördüğünü açıklayan genç şarkıcıya Lupus teşhisi konulduğu ortaya çıktı. Gomez yeni albümü Revival için Billboard'a verdiği röportajda hayranlarını çok üzen bir haber verdi. Selena Gomez'in yeni albümünün şarkı listesi ise geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Albümü piyasa çıkmadan içini döken şarkıcı herkesi şaşırttı. Hakkında çıkan kötü dedikodulara karşı üzüntüsünü dile getiren Selena Gomez ''Herkese karşı çok nazik oldum ama herkes bana iğrenç davranıyor. Yedi yaşımdan beri çalışıyorum. On yedi yaşımdan beri UNICEF elçisiyim. Boyalı basına haber olmam hayal kırıklığı yarattı'' diyerek isyan etti.

Selena Gomez, Selena Gomez justin, selenator, selena hasta mı, selena gomez kemoterapi, selena lupus hastalıgına yakalandı
Gomez'in hastalığını öğrenen hayranları #WeAreHereForYouSelena hashtag'i ile yıldıza destek verdi

Şarkıcı Selena Gomez kendisine karşı kötü muameleye rağmen şu sözleri de ekledi: ''Kalbim değişmedi. İnsanları umursuyorum. Herkesle yemeğe gitmek , vakit geçirmek ve konuşmak isterdim. Hayranlarımı seviyorum. Hayranlarım hayatımda kalıcı olan tek şey''. Temmuz ayında 23.yaşını kutlayan Selena Gomez, şarkı söylemeye ara vermesinin nedenini kemoterapi görmesi olduğunu da ekledi. Şarkıcıya en büyük destek Selenator'lardan geldi. #WeAreHereForYouSelena yani ''Senin için burdayız Selena'' hashtag'i ile trend yaratan hayranlar duygusal mesajlar paylaştı. Selena'nın en kısa sürede iyileşmesini umuyoruz. Selena Gomez'in açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Selena'ya neler söylemek isterdiniz?

Haber kaynağı: USA TODAY - Medya: Getty Images