Selena Gomez : Yeni klibine sayılı günler kaldı

Yeni single kapağında Zedd ve Selena'nın resimlerini görüyoruz
Ecrit par

Selena Gomez'in sevgilisi Zedd ile yaptığı I Want You To Know isimli yeni klibine sayılı günler kaldı. Selena hayranlarıyla albüm kapağının resmini paylaştı.

Selena Gomez'in Zedd ile yaptığı şarkı ortaya çıkar çıkmaz bu şarkı için çekeceği yeni klip merak konusu olmuştu. I Want You To Know isimli klipte Selena Gomez sevgilisi Zedd ile yer alacak. Uzun stüdyo çalışmalarından sonra I Want You To Know isimli parçalarının kaydını tamamlayan Zeddlena, video kliplerini 22 Şubat 2015 tarihinde yayınlayacak. Yani son günlerin gözde aşıkları olan Selena Gomez ve DJ Zedd'in nasıl bir klip yaptığını görmemiz için bir haftadan az bir zaman kaldı! Selena Gomez geçtiğimiz gün yeni albüm kapağını Instagram'den hayranlarıyla paylaştı. Kapakta Selena Gomez ve Anton çizgilerle bağlanmış görünüyor. Anlaşılan o ki Zeddlena artık aşklarını saklamaktan çekinmiyor. Peki Zeddlena ilişkisi nasıl başladı? Şimdi meltyhaber.com size daha fazlasını söyleyecek...

#IWantYouToKnow 2/23 @zedd

Une photo publiée par Selena Gomez (@selenagomez) le

Selena Gomez I Want You To Know video klibine gün sayarken Zeddlena ilişkisinin nasıl başladığından bahsedelim. Kaynaklara göre Selena Gomez ve Zedd ilişkisi birden bire başlamamış. Yakın bir arkadaşlıkla başlayan ilişkileri zamanla aşka dönüşmüş. Her ne kadar Zedd, Selena ile arkadaşlığı sırasında daha fazlasını umut etse de Selena Gomez’in böyle bir niyeti yokmuş. Ancak Selena, Zedd ile zaman geçirdikçe arkadaşlıktan daha fazlasının mümkün olduğunu görmüş. Arkadaşları da Selena’ya destek verince Zeddlena ilişkisi başlamış. Selena Gomez’in yakınları her fırsatta genç yıldızı hiç bu kadar mutlu görmediklerini belirtiyorlar! Konuyla ilgili Selena Gomez Anton ile hiç olmadığı kadar mutlu yazımıza da göz atabilirsin. Selena Gomez'in yeni klibini merak ediyor musun? Hayalinde nasıl bir video klip var?

Haber kaynağı: Hollywoodlife.com - Medya: Selena Gomez Instagram