Taylor Swift : Bad Blood Katy ile ilgili değilmiş !

Taylor Swift yeni açıklamalar yaptı
Ecrit par

Şarkılarıyla ve konserleriyle bu yılın en çok konuşulan isimlerinden olan Taylor Swift GQ dergisine verdiği röportajda ilginç noktalara değindi. Ünlü şarkısı Bad Blood sanılanın aksine Katy Perry ile ilgili değilmiş!

Shake It Off, Blank Space ve Bad Blood şarkılarıyla listelerde zirveyi gören ünlü şarkıcı Taylor Swift GQ dergisine konuştu. En son Wildest Dreams video klibiyle büyüleyen Taylor Swift yeni açıklamalarıyla hayranlarını şaşırttı. Herkesin Taylor'ın eski dostu ve yeni düşmanı Katy Perry ile ilgili olduğunu düşündüğü Bad Blood meğer başka biriyle ilgiliymiş! Konu üzerine Swift şu açıklamaları yaptı: '' O röportaj sırasında gazeteci 'Bu şarkı (Bad Blood) kimle ilgili? Galiba şarkı hayatınızın zor bir dönemini anlatıyor.' diye sordu. O sıralar eski erkek arkadaşımla iyi geçiniyorduk ve ailesine veya kendisini hedef almamak için cevap olarak bir arkadaşı kaybetmek ile ilgiliydi dedim. Tek söylediğim buydu. Ancak insanlar söylediğim şeyden gizli anlam çıkardı. Asla parmakla belirli bir yönü ya da belirli bir kişiyi gösterecek bir şey söylemedim böylelikle gece bunu bilerek rahatça uyuyabilirdim''.

Taylor swift, katy pery, mtv ödülleri, katy taylor kavgası, taylor bad blood klibi, perry
Bad Blood şarkısının Katy Perry ile alakalı olduğu düşünülmüştü

Daha önce Taylor Swift konserinde Katy Perry'ye gönderme yapmıştı. Anlaşılan o ki bu göndermelerin şarkı sözleriyle bir alakası yokmuş! Taylor Swift Bad Blood ile ilgili sözlerine şöyle devam etti. '' Şarkının biri ile ilişkilendirileceğini biliyordum. Ancak şarkıyı en kolay işaret olan ancak benim etiketlemek istemediğim biriyle bağdaştırdılar. Bu kalp kırıklığı ile ilgili bir şarkı değil. Şarkı dost kaybetmekle ilgili...Şarkıyı iyi dinleyin. Belirli bir kişiden veya durumdan bahsetmiyor. Ama eğer ilk dört albümümü dinlediyseniz bu şarkının kalbimi kıran bir adam ile ilgili olduğunu anlardınız. Ve bu doğrudan başka bir şey olmazdı. Bad Blood dost kaybetmenin romantik bir ilişki kadar insana zarar verebileceğini gösteriyor''. Taylor Swift'in açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu bahsettiği adam kim olabilir?

Haber kaynağı: GQ - Medya: Getty Images