Taylor Swift : Yeni klip Style sonunda yayınlandı!

Taylor Swift'in Style isimli yeni klibinden bir görüntü
Ecrit par

Taylor Swift'in 1989 isimli albümünden yeni klibi Style sonunda yayınlandı. Şarkıcının aynı zamanda yeni albümünden 3.single olan Style oldukça beğenildi.

İşte Taylor Swift'in yeni klibi Style! Yıldızın Blank Space isimli klibinden 3 ay sonra yayınlanan Style video klibi oldukça beğenildi. Deniz kenarında geçen sahneler ise Taylor Swift'in 1989 albümünden This Love şarkısını hatırlattı. meltyhaber.com size birkaç gün önce Taylor Swift'in Style isimli yeni bir klibin geleceği müjdesini vermişti. Taylor Swift, Swifters isimli hayran grubuyla yeni klibinin geleceğini sosyal medyadan ve Instagram'den duyurmuştu. #Feb13STYLE hashtag'i ile Twitter üzerinden yeni klip ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Satış rekorları kıran 1989 albümünden Style isimli şarkının Taylor Swift'in eski sevgilisi Harry Styles için yazıldığı düşünülüyor. İşte Taylor'ın son klibi...

Taylor Swift'in son albümünden 3.single olarak Style parçasını piyasaya sürdü. Bu parça için video klibini birkaç saat önce yayınlayan Taylor Swift geçtiğimiz günlerde 1989 albümü ile yine rekor kırdı. Geçtiğimiz yılın en çok satan 2.müzik albümü olan 1989, Türkiye'deki Swifterlar tarafından da beğeni ile dinleniliyor. Shake It Off ve Blank Space kliplerinden sonra Style klibini yayınlayan Swift, aynı zamanda bu parçaları single olarak yayınladı. Bakalım Style isimli single nasıl bir satış başarısı yakalayacak. Taylor Swift'in yeni klibi Style ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Medya: Getty Images, Taylor Swift VEVO