The Walking Dead 6.sezon : 2.bölüm fragmanı (Video)

The Walking Dead 6.sezon ekranlarda!
Ecrit par

Altıncı sezonun ilk bölümüyle ekranlara dönüş yapan The Walking Dead büyük ses getirdi. Yürüyenlerin istilasına uğrayan Alexandria ise artık hiç güvenli değil. İşte 6.sezon 2.bölüm fragmanı (Video)

First Time Again isimli 6.sezon 1.bölümüyle ekranlara dönen The Walking Dead dizisinde yine heyecan dorukta. Hala yeni sezona başlamadıysanız The Walking Dead 6.sezon ilk bölüm fragmanını izleyin! Önceki sezonda kendisini kurtaran Rick ve ekibine ihanet eden Gabriel The Walking Dead 6.sezon 2.bölüm trailer'ında gördüğümüz üzere kendisini affettirmeye çalışıyor. Deanna'ya Rick Grimes ve diğer kurtulanlar ekibinin iyi olmadığını söyleyerek popülaritesini ve güvenilirliğini zedeleyen Peder Gabriel bakalım özrünü kabul ettirebilecek mi...Her şeyden daha önemlisi yürüyenlerin istilasının kapıya dayandığı yeni bölümlerde Daryl Dixon, Rick Grimes ve diğer kahramanları neler bekliyor? İşte yeni bölümden birkaç saniye... (Video).

Gabriel'i Carl ile konuşurken gördüğümüz The Walking Dead 6.sezon fragmanı yeni bölümden bir sahneyi ele alıyor. Genç Carl'a saygıyla yaklaşan Gabriel daha önce grupları ile ilgili söylediği şeyin daha çok kendisi ve kendi problemleriyle ilgili olduğunu anlatmaya çalışıyor. ''Sorun sizde değil bende'' diyerek alttan almaya çalışan Gabriel, bölgedeki herkese yaptığı hatadan bahsetmek istediğini ve her türlü yardım için hazır olduğunu dile getiriyor. Pederin istediğini kabul eden Carl onu eve davet ediyor. Babası Rick Grimes'in Gabriel'i affedip affetmeyeceği muamma olsa da yeni bölüm için nefesler tutuldu. Dahası için, The Walking Dead 6.sezonda savaşa hazır olun! Sizce Gabriel Carl'ın aracılığıyla Rick Grimes ve ekibine özrünü kabul ettirebilecek mi?

Haber kaynağı: AMC - Medya: AMC