The Walking Dead 6.sezon 8.bölüm fragmanı yayınlandı

Daryl Dixon, The Walking Dead dizisinin sevilen karakterlerinden
Ecrit par

‘’Start to Finish’’ isimli 8.bölümü merakla beklenen The Walking Dead dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Yeni bölümün fragmanı ise Alexandria’nın çöküşünü işaret ediyor. İzleyin!

Rick ve ekibi için her şey yolunda gidiyor gibi gözükürken The Walking Dead 6.sezon 7. Bölüm bizi dramatik bir sonla baş başa bırakmıştı. Carl’ın hayatı kurtuldu gibi görünse de bölümün sonlarına doğru Ron’un Carl’ı silahla takip etmesi izleyenlerin heyecanını doruğuna çıkardı. Her ne kadar önceki bölümlerde Alexandria sakinleri için hayat eskisine göre daha iyi görünse de 8.bölüm fragmanı ölümcül bir yürüyen istilasını işaret ediyor.The Walking Dead 6.sezon ilk bölüm fragmanında istila hakkında ipuçları vardı. Bu istila Alexandria’daki konforun çöküşü mü olacak? Alexandria Güvenli Bölgesi sakinleri kıyamet sonrası normal bir hayat izlemeyi hayal etse de artık tek yapmaları gereken hayatta kalmaya çalışmak gibi görünüyor. Eğer bölümle ilgili daha çok bilgiye hazırsan, ‘’Start to Finish’’ isimli The Walking Dead 6.sezon 8.bölüm fragmanını izlemeye ne dersin?

36 saniyelik 8.bölüm fragmanında gördüğümüz üzere Alexandria Safe Zone'da ölüm kalım savaşı hiç bu kadar canlı olmamıştı. The Walking Dead 6.sezon yarı finali olacak! Merakla beklediğiniz 6.sezonu yarılamışken yeni fragman adrenalin seviyemizi tekrar yukarı çıkartmayı başardı. Altıncı bölümde Sasha, Daryl ve Abraham yürüyenlerin üstesinden gelemezken, Alexandria bölgesinin artık eskisi gibi olmayacağını tahmin etmiştik. Bölgenin dışında Glenn ve Enid olduğunu biliyoruz. Peki bu kahramanlar bölgeyi istiladan kurtarabilecek mi? Ya da her şey için artık çok mu geç? Carl ölecek mi? The Walking Dead çizgi romanına göre Carl yaşayacak ancak dizininin senaryosunun çizgi romandan farklı gitmesi de mümkün! Dizi ile ilgili daha çok bilgi için The Walking Dead 6.sezon hakkında Glenn'in açıklamalarına göz atabilirsiniz! The Walking Dead 6.sezon 8.bölüm fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haber kaynağı: AMC - Medya: AMC