The Walking Dead 6.sezon : Glenn'den açıklamalar

Glenn (Steven Yeun) The Walking Dead 6.sezon ile ilgili konuştu
Ecrit par

Fear The Walking Dead dizisinin ekranlara girmesiyle zombi rüzgarı tekrar esmeye başladı! Peki The Walking Dead 6.sezonda bizi neler bekliyor? İşte Glenn rolündeki Steven Yeun'dan açıklamalar.

The Walking Dead 6.sezona neredeyse bir ay kaldı! Dizinin spin-off'u Fear The Walking Dead heyecanımıza az da olsa su serpmeyi başardı. meltyhaber.com ekibi olarak The Walking Dead 6.sezondan ortaya çıkan ilk fotoğrafları TWD hayranlarıyla paylaşmıştık! 11 Ekim'de yayınlanacak olan 6.sezonun 1.bölümü için geri sayım başlasın! Vahşet dolu bir finalle ekranlara aylar önce veda eden 5.sezon akıllarda birçok soru işareti bırakmıştı. Yeni sezonda en çok merak edilen karakterlerinden biri de aktör Steven Yeun tarafından canlandırılan Glenn karakteri. Entertainment Weekly sitesine konuşan Yeun, karakteriyle ilgili açıklamalar yaptı. İpucu mu? Yeni sezon oldukça yoğun geçecek!

Glenn'i canlandıran Steven Yeun şu açıklamaları yaptı: ''Geçtiğimiz yıl nereye doğru yol aldığımızın iyi bir göstergesiydi. Artık insanların kim olduğunu görüyoruz... Tamamen kırılmış ve dağılmış haldeler. Ve korkunç şeyler yaşadılar... The Walking Dead 6.sezon bizden ne kadar çok şey alındığını gösteriyor''. Morgan'ın gelmesiyle boyut atlayan dizide bakalım karakterlerimiz neler yaşayacak! Beş sezonu geride bırakan TWD, gittikçe adrenalin dozunu arttırıyor. Yeni sezon için geri sayım yaparken, Glenn'in açıklamaları heyecanımızı arttırdı. Unutmadan, The Walking Dead 6.sezonda Rick ve Michonne'un arasında beklenmedik olaylar geçebilir! Steven Yeun'ın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hayatta kalanlar için hala bir umut var mı?

Haber kaynağı: Entertainment Weekly - Medya: AMC