The Walking Dead 6.sezon : Michonne Morgan'a güvenmiyor !

Michonne- The Walking Dead
Ecrit par

Ekim ayında ekranlara gelecek The Walking Dead 6.sezonda aksiyona hazır olun. Oyuncu Danai Gurira'a göre, Michonne Morgan'a güvenmiyor!

11 Ekim 2015 tarihinde Amerika'da yayınlanacak olan The Walking Dead 6.sezon hiç olmadığı kadar sürprizlerle dolu olacak. Daryl, Morgan ve Rick Grimes'i Pete'in başında bulacağımız ilk bölüm merakla bekleniliyor. Aktör Lennie James ise aksiyon dolu The Walking Dead 6.sezon fragmanını ciddiye almamamız gerektiğini söyledi. Morgan'ı canlandıran aktör üstü kapalı bir şekilde açıklama yapsa da, siz yine her gördüğünüzü fazla ciddiye almayın! Michonne karakterine can veren Danai Gurira ise yeni sezon hakkında başka bir ipucu verdi. Alexandria Safe Zone'da ikilinin arasındaki karmaşanın sinyali veren Gurira, Morgan ile arası açılacak tek kişinin Rick Grimes olmadığına işaret etti.

Michonne'un da Morgan'a güvenemeyeceğinin altını çizen Gurira, karakterinin Morgan'ı iyi tanımadığını söyledi: '' İki karakter karşılaştığında Michonne tuhaflaştı. ''Bu adam da kim? Tuhaf, bu adam benden daha çılgın'' dedi. Morgan'ın gelişi onu güvensiz ve rahatsız eden şeyleri hatırlattı''. Bakalım Morgan- Michonne- Rick Grimes arasında neler geçecek... The Walking Dead 6.sezonda Rick Grimes ve Morgan grubu ikiye böleceğe benziyor. Morgan'ın diziye tekrar dönmesi maceraya yeni bir soluk getirdi. Dizinin yeni bölümlerini iple çekerken, The Walking Dead 6.sezon'da Negan'ı kimin canlandıracağı belli oldu. Michonne'u canlandıran oyuncunun açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haber kaynağı: Access Hollywood - Medya: AMC