The Walking Dead 6.sezon : Rick ve Michonne'un arasında ne geçecek?

The Walking Dead 6.sezondan bir görüntü
Ecrit par

En sevdiğiniz dizinin ekranlara dönmesine sadece bir ay kaldı! Dizinin yapımcılarından Scott Gimple The Walking Dead 6.sezonda Rick ve Michonne ikilisi hakkında bilgi verdi

The Walking Dead 6.sezon için heyecan dorukta! meltyhaber.com dizinin ekranlara dönmesine bir ay kala son gelişmeleri paylaşıyor! The Walking Dead 6.sezon ilk fotoğraflarını (Spoiler) sizlerle paylaşmıştık. Sevilen karakter Rick Grimes'in yeni sezonda aşk hayatı nasıl gidecek? Bildiğiniz gibi 3.sezonda Rick’in eşi Lori Judith’i doğururken hayata veda etmişti. Rick Grimes Alexandria Safe Zone’a geldiğinde Jessie ile yakınlaşmıştı. Ancak tek bir sorun vardı: Jessie’nin eşi Pete. İşlerin en zorlaştığı an ise beşinci sezonun son dakikalarında gerçekleşti. Rick’in Pete’i vurması Jessie ile işleri iyice zorlaştıracak gibi! Peki Rick Grimes yeni sezonda huzuru kimde bulacak? Birçok hayran Rick Grimes ve Michonne’u 6.sezonda beraber görmek istiyor. The Walking Dead’in yapımcılarından Scott M. Gimple iki karakterin yakın ilişkisi hakkında bilgiler verdi. Ama önce The Walking Dead 6.sezon fragmanına tekrar göz atın!

The walking Dead 6.sezonda Rick ve Michonne’un ilişkisi hakkında The Hollywood Reporter’a konuşan Scott M. Gimple şu sözleri söyledi : ‘’İkisi gerçekten ama gerçekten yakınlar. Şimdiye kadar birbirleri için birçok şey yaptılar, bu çok derin bir arkadaşlık. Birbirleriyle konuşma tarzları, örneğin The Walking Dead 5.sezon finalindeki konuşmaları ilişkilerini temsil ediyor… Şimdi inanılmaz derece samimi bir ilişkileri var. Sanırım artık bu iki karakterin seyirleri hakkında söylenecek bir şey var’’. Yeni sezonu beklerken daha fazla gelişme için The Walking Dead 6.sezon Michonne Morgan'a güvenmiyor yazısına göz atabilirsiniz. Rick Grimes ve Michonne’un romantik bir ilişki yaşamasını ister miydiniz? The Walking Dead 6.sezondan beklentileriniz neler?

Haber kaynağı: The Hollywood Reporter - Medya: AMC