The Walking Dead 6.sezon : Son bölüm için geri sayım ! (Video)

Rick Grimes rolünde Andrew Lincoln
Ecrit par

Sezon yarı finaline saatler kaldı! The Walking Dead 6.sezona ara verilmeden son bölüm için geri sayıma başladınız mı? İşte 8.bölümden son bir fragman daha (Video)

Tüm yaz boyunca beklediğiniz The Walking Dead 6.sezon dizisi yedi heyecan dolu bölümü geri bıraktı. Son bölüm için geri sayım yaparken heyecanımız dorukta. meltyhaber.com geçtiğimiz gün sizinle The Walking Dead 6.sezon 8.bölüm fragmanını paylaşmıştı. Artık Alexandria Safe Zone'da duvar üstüne duvar kalmayacağa benziyor! Sevilen karakterlerden Glenn yürüyenleri alandan uzaklaştırmak için elinden geleni yapabilecek mi? Bu gibi sorular akılları kurcalarken The Walking Dead 6.sezon 8.bölümden yeni fragman kurtulanların bu sefer üstesinden gelemeyeceği bir sorunla baş başa kalacağını gösteriyor. İşte Glenn ve Enid'i konu alan bir diğer fragman!

The Walking Dead 6.sezon yarı finalinin fragmanında gördüğümüz üzere, Glenn bölgenin açık bir yerinden girmeyi başaran yürüyenlere karşı yeni planların peşinde. Enid karakteri ise yeniden umudunu kaybetmişe benziyor. Glenn her şeye rağmen soğukkanlılığını koruyarak '' Sadece kaçmak, korkmak ve bunu unutmak mı istiyorsun? Git o zaman. Ama insanları böyle kaybedersin'' diyor. Bakalım yeni bölümde kim haklı çıkacak (Daha doğrusu, kim canlı çıkmayı başaracak) ! Dizinin son sezonu ile ilgili haftalardır en çok konuşulan konulardan biri de Glenn'in zamanının dolup dolmadığı oldu şüphesiz. The Walking Dead 6.sezon ile ilgili Glenn'in açıklamalarına da göz atabilirsiniz. Sizce Glenn son bölümde hayatta kalma savaşından canlı çıkabilecek mi?

Medya: AMC