The Walking Dead 6.sezon : İlk fotoğraflar ortaya çıktı! (Spoiler)

En sevdiğiniz karakterlerden Rick Grimes'i özlediniz mi?
Ecrit par

AMC The Walking Dead 6.sezondan ilk resmi fotoğraflar gelmeye başladı. Görüntülerde en sevdiğiniz karakterlerden Rick ve Glenn de yer alıyor! (Bonus: Yürüyenler! )

AMC kanalının başarılı dizisi The Walking Dead, 6.sezonuyla yakında hayranlarıyla buluşacak. 11 Ekim'de yayınlanacak olan yeni sezondan fotoğraflar gelmeye başladı bile. Dünya çapında binlerce hayran Rick Grimes ve ekibinin yeni maceralarını izlemek için sabırsızlanıyorlar. Sezon finalinde Alexandria Safe Zone'da işlerin beklenildiği gibi gitmeyeceğini görmüştük. Artık bölgenin sanıldığı kadar ''güvenli'' olmadığına tanık olduğumuz son bölüm Morgan'ın dönüşüyle hareketlenmişti. The Walking Dead 6.sezonda Michonne'un da Morgan'a güvenmediği ortaya çıktı. İşte yeni sezondan ilk resmi görüntüler! (Spoiler içerebilir).

Dizinin yeni sezonundan bazı fotoğraflar da Entertainment Weekly sitesinde yayınlandı. The Walking Dead 6.sezonda yer alan yeni karakterlerden Dr. Denise Cloyd (Merritt Wever)'ın fotoğrafı da sitenin haberinde yayınlandı. Alexandria Zone'a Morgan'ın gelmesiyle dizi oldukça hareketleneceğe benziyor. Geçtiğimiz günlerde, Daryl Dixon'ı canlandıran Norman Reedus bir röportajda büyük bir spoiler verdi! Şimdi The Walking Dead 6.sezonda en çok merak edilen soru Glenn'in ölüp ölmeyeceği oldu. Diziyle ilgili son gelişmeler için meltyhaber.com'u takip etmeyi unutmayın! The Walking Dead 6.sezon fotoğrafları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yürüyenler içinizi kararttı mı?

Haber kaynağı: AMC - Medya: AMC